HAKKIMIZDA

Avukat Ali Bayram Yıldırım
Avukat Ali Bayram Yıldırım

Avukat Ali Bayram YILDIRIM Manisa doğumludur. İlk, orta öğretim ve lise eğitimini Manisa/Merkez’de tamamlamıştır. 2011 yılında Erciyes Üniversitesi Hukuk Fakültesini kazanmış 2011-2015 Yılları arasında Erciyes Üniversitesi Hukuk Fakültesinde, hukuk eğitimini tamamlamıştır.

Hukuk Fakültesinden mezun olduktan sonra memleketi Manisa’ya dönmüş ve Manisa Barosuna Bağlı olarak staj eğitimini tamamlamıştır. Avukatlık stajını tamamladıktan sonra yine Manisa’da serbest avukatlık yapmaya başlamıştır. Mesleğini yürütürken aynı zamanda akıllarda soru işareti uyandıran meselelerle ilgili blog yazıları yazmış, bunları medya organlarında ve kendisine ait blog sitesinde yayımlamaya başlamıştır.

2020 yılında hayatını Dr. Sümeyra Cansu ÖZCAN YILDIRIM ile birleştiren Avukat Ali Bayram YILDIRIM, eşiyle birlikte Manisa’da ikamet etmektedir.

Avukat Ali Bayram YILDIRIM 2015 Yılından bu yana avukatlığın onur, saygınlık ve haysiyetini gözeterek, dürüstlük ve şeffaflık temel ilkeleri çerçevesinde özellikle ceza hukuku, medeni hukuk, iş hukuku, icra ve iflas hukuku, tazminat hukuku gibi hukuk alanlarında mesleğini icra etmektedir.

Blog İstatistikleri

  • 5.200 Tıklanma

%d blogcu bunu beğendi: